top of page

VEIKALS

VEIKALS

DIZAINA KAMASUTRA

00000
€28.90
In stock
1
Product Details

Rokasgrāmata topošajam interjera dizaineram


Šopings, spilgtas sienu krāsas un nemitīga mēbeļu pārbīdīšana – nereti šeit arī beidzas priekšstati par interjera dizainera ikdienu. Šī grāmata ir iespēja izlauzties cauri stereotipiem un plecu pie pleca ar profesionāli doties ceļojumā iekšup. Ieraudzīt un sajust dizaina pasauli visā tās racionālajā un radošajā divējādībā. Ja šobrīd stāvi uz dzīves pārmaiņu sliekšņa, brīvbrīžos skicē vizuālās ieceres un prāto, kurā virzienā doties tālāk, šis ceļojums tev patiks.

DIZAINA KAMASUTRA būs lielisks pavadonis dizaina pasaulē. Grāmata-labākais draugs, kas sniegs atbildi, vēl pirms ir izskanējis jautājums. Grāmata kā iespēja pakāpties uz milžu pleciem, lai ieraudzītu, sajustu un iedvesmotos vairāk.

Šeit atradīsiet desmitiem stāstu – grāmatas
autore Dace Stabulniece ne tikai ļauj ceļot laikā
un kopā nostaigāt savu līdzšinējās profesionālās biogrāfijas maršrutu, kas daudziem varētu palīdzēt izvairīties no iesācēju kļūdām, bet arī iepazīstina ar pašai svarīgām personībām dizainā, arhitektūrā un citās mākslās. “Dizaina kamasutrā” runā minimālisti, avangardisti, leģendas un slavas zenītā esoši profesionāļi, ar kuriem kopā uzsākt dizaina ceļu būs drošāk un aizraujošāk.

Save this product for later

*free shipping in Latvia

bottom of page